RN70C7800BB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C7800BB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN70C7800BB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 780 OHM 3/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN70C7800BB14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RN70C7800BB14
Številka dela RN70C7800BB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 780 OHM 3/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 77755 pcs Podatkovni list RN70C7800BB14.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/3, RN70 Odpornost 780 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN70C7800BB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 780 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film