RN70D21R0FB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN70D21R0FB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 21 OHM 3/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN70D21R0FB14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RN70D21R0FB14
Številka dela RN70D21R0FB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 21 OHM 3/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 74874 pcs Podatkovni list RN70D21R0FB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/3, RN70 Odpornost 21 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN70D21R0FB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 21 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film