RN70E1500DRE6
pregled izdelka
Številka dela: RN70E1500DRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 150 OHM 3/4W .5% AXIAL
Podatkovni listi: RN70E1500DRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN70E1500DRE6
Številka dela RN70E1500DRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 150 OHM 3/4W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 104753 pcs Podatkovni list RN70E1500DRE6.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/3, RN70 Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN70E1500DRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 150 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film