RNC50J2712BSRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2712BSRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC50J2712BSRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 27.1K OHM 1/10W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RNC50J2712BSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC50J2712BSRE6
Številka dela RNC50J2712BSRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 27.1K OHM 1/10W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 71455 pcs Podatkovni list RNC50J2712BSRE6.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Odpornost 27.1 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNC50J2712BSRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 27.1 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film