RNC50J9310FSRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J9310FSRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC50J9310FSRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 931 OHM 1/10W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNC50J9310FSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC50J9310FSRE6
Številka dela RNC50J9310FSRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 931 OHM 1/10W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 93120 pcs Podatkovni list RNC50J9310FSRE6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Odpornost 931 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNC50J9310FSRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 931 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film