RNC55H9451FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55H9451FSB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC55H9451FSB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 9.45K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNC55H9451FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC55H9451FSB14
Številka dela RNC55H9451FSB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 9.45K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 90604 pcs Podatkovni list RNC55H9451FSB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Odpornost 9.45 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RNC55H9451FSB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 9.45 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film