RNC55J1013DPB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55J1013DPB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC55J1013DPB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 101K OHM 1/8W .5% AXIAL
Podatkovni listi: RNC55J1013DPB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC55J1013DPB14
Številka dela RNC55J1013DPB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 101K OHM 1/8W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 39636 pcs Podatkovni list RNC55J1013DPB14.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Odpornost 101 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RNC55J1013DPB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 101 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film