RNC55J51R1BRRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55J51R1BRRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC55J51R1BRRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 51.1 OHM 1/8W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RNC55J51R1BRRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC55J51R1BRRE6
Številka dela RNC55J51R1BRRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51.1 OHM 1/8W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 77715 pcs Podatkovni list RNC55J51R1BRRE6.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Odpornost 51.1 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNC55J51R1BRRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 51.1 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film