RNC60J4642DMRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RNC60J4642DMRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC60J4642DMRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 46.4K OHM 1/4W .5% AXIAL
Podatkovni listi: RNC60J4642DMRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC60J4642DMRE6
Številka dela RNC60J4642DMRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 46.4K OHM 1/4W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 91934 pcs Podatkovni list RNC60J4642DMRE6.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 Odpornost 46.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNC60J4642DMRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak M (1%)
natančen opis 46.4 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film