RNC60K51R1FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC60K51R1FSB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC60K51R1FSB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 51.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNC60K51R1FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC60K51R1FSB14
Številka dela RNC60K51R1FSB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51.1 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 65479 pcs Podatkovni list RNC60K51R1FSB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 Odpornost 51.1 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RNC60K51R1FSB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 51.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film