RNC60K8061FSRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RNC60K8061FSRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNC60K8061FSRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 8.06K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNC60K8061FSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNC60K8061FSRE6
Številka dela RNC60K8061FSRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 8.06K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 61997 pcs Podatkovni list RNC60K8061FSRE6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 Odpornost 8.06 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNC60K8061FSRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 8.06 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film