RNR50H1782BRRSL
pregled izdelka
Številka dela: RNR50H1782BRRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 17.8K OHM 1/10W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RNR50H1782BRRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNR50H1782BRRSL
Številka dela RNR50H1782BRRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 17.8K OHM 1/10W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 62100 pcs Podatkovni list RNR50H1782BRRSL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNR50 Odpornost 17.8 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNR50H1782BRRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 17.8 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film