RNR50H2210FSRE6
pregled izdelka
Številka dela: RNR50H2210FSRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 221 OHM 1/10W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNR50H2210FSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNR50H2210FSRE6
Številka dela RNR50H2210FSRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 221 OHM 1/10W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 98237 pcs Podatkovni list RNR50H2210FSRE6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNR50 Odpornost 221 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNR50H2210FSRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 221 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film