RNR55H4642FPB14
pregled izdelka
Številka dela: RNR55H4642FPB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 46.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNR55H4642FPB14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNR55H4642FPB14
Številka dela RNR55H4642FPB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 46.4K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 60253 pcs Podatkovni list RNR55H4642FPB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Odpornost 46.4 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RNR55H4642FPB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 46.4 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film