RNR55J9091DPRSL
pregled izdelka
Številka dela: RNR55J9091DPRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 9.09K OHM 1/8W .5% AXIAL
Podatkovni listi: RNR55J9091DPRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNR55J9091DPRSL
Številka dela RNR55J9091DPRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 9.09K OHM 1/8W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 54803 pcs Podatkovni list RNR55J9091DPRSL.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Odpornost 9.09 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNR55J9091DPRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 9.09 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film