RNR60J2490FSBSL
pregled izdelka
Številka dela: RNR60J2490FSBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNR60J2490FSBSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNR60J2490FSBSL
Številka dela RNR60J2490FSBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27238 pcs Podatkovni list RNR60J2490FSBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 Odpornost 249 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RNR60J2490FSBSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 249 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film