RNR60J4752FMB14
pregled izdelka
Številka dela: RNR60J4752FMB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 47.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNR60J4752FMB14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNR60J4752FMB14
Številka dela RNR60J4752FMB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 47.5K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 31574 pcs Podatkovni list RNR60J4752FMB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 Odpornost 47.5 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RNR60J4752FMB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak M (1%)
natančen opis 47.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film