RNR60K1212FSRSL
pregled izdelka
Številka dela: RNR60K1212FSRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNR60K1212FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNR60K1212FSRSL
Številka dela RNR60K1212FSRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 92364 pcs Podatkovni list RNR60K1212FSRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 Odpornost 12.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNR60K1212FSRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 12.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film