RNX025100MJNRB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX025100MJNRB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX025100MJNRB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100M OHM 5% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX025100MJNRB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX025100MJNRB
Številka dela RNX025100MJNRB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100M OHM 5% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69897 pcs Podatkovni list RNX025100MJNRB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 100 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film