RNX0251K80JKEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0251K80JKEL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0251K80JKEL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.8K OHM 5% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0251K80JKEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0251K80JKEL
Številka dela RNX0251K80JKEL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.8K OHM 5% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48590 pcs Podatkovni list RNX0251K80JKEL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 1.8 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film