RNX0251M13FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0251M13FKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0251M13FKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.13M OHM 1% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0251M13FKLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0251M13FKLB
Številka dela RNX0251M13FKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.13M OHM 1% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58997 pcs Podatkovni list RNX0251M13FKLB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Odpornost 1.13 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 1.13 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film