RNX02522M0FNR8
Dale / VishayDale / Vishay
RNX02522M0FNR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX02522M0FNR8
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 22M OHM 1% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX02522M0FNR8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX02522M0FNR8
Številka dela RNX02522M0FNR8 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 22M OHM 1% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78808 pcs Podatkovni list RNX02522M0FNR8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Odpornost 22 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 22 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film