RNX0252M20JNRC
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0252M20JNRC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0252M20JNRC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.2M OHM 5% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0252M20JNRC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0252M20JNRC
Številka dela RNX0252M20JNRC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2M OHM 5% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79602 pcs Podatkovni list RNX0252M20JNRC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Odpornost 2.2 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 2.2 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film