RNX038100MFKR6
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038100MFKR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX038100MFKR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100M OHM 1% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RNX038100MFKR6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX038100MFKR6
Številka dela RNX038100MFKR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100M OHM 1% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80937 pcs Podatkovni list RNX038100MFKR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film