RNX038113MKNWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038113MKNWF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX038113MKNWF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 113M OHM 10% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RNX038113MKNWF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX038113MKNWF
Številka dela RNX038113MKNWF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 113M OHM 10% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63337 pcs Podatkovni list RNX038113MKNWF.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Odpornost 113 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 113 MOhms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film