RNX03815K0FKWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX03815K0FKWF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX03815K0FKWF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15K OHM 1% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RNX03815K0FKWF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX03815K0FKWF
Številka dela RNX03815K0FKWF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15K OHM 1% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76212 pcs Podatkovni list RNX03815K0FKWF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film