RNX0384M70KKR7
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0384M70KKR7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0384M70KKR7
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.7M OHM 10% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0384M70KKR7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0384M70KKR7
Številka dela RNX0384M70KKR7 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.7M OHM 10% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81708 pcs Podatkovni list RNX0384M70KKR7.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Odpornost 4.7 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 4.7 MOhms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film