RNX03850M0GNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX03850M0GNLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX03850M0GNLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 50M OHM 2% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RNX03850M0GNLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX03850M0GNLB
Številka dela RNX03850M0GNLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 50M OHM 2% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69515 pcs Podatkovni list RNX03850M0GNLB.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Odpornost 50 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 50 MOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film