RNX05010M0DHLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX05010M0DHLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX05010M0DHLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 0.5% 1.2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX05010M0DHLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX05010M0DHLB
Številka dela RNX05010M0DHLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 0.5% 1.2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22464 pcs Podatkovni list RNX05010M0DHLB.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 10 MOhms ±0.5% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film