RNX05012M7FKR8
Dale / VishayDale / Vishay
RNX05012M7FKR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX05012M7FKR8
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 12.7M OHM 1% 1.2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX05012M7FKR8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX05012M7FKR8
Številka dela RNX05012M7FKR8 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 12.7M OHM 1% 1.2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51502 pcs Podatkovni list RNX05012M7FKR8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Odpornost 12.7 MOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 12.7 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film