RNX0501M20FKR7
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0501M20FKR7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0501M20FKR7
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.2M OHM 1% 1.2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0501M20FKR7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0501M20FKR7
Številka dela RNX0501M20FKR7 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.2M OHM 1% 1.2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57983 pcs Podatkovni list RNX0501M20FKR7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Odpornost 1.2 MOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 1.2 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film