RNX0503K30JKWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0503K30JKWF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0503K30JKWF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.3K OHM 5% 1.2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0503K30JKWF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0503K30JKWF
Številka dela RNX0503K30JKWF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.3K OHM 5% 1.2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49853 pcs Podatkovni list RNX0503K30JKWF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 3.3 kOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film