RNX0505M10KNEB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0505M10KNEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0505M10KNEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.1M OHM 10% 1.2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0505M10KNEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0505M10KNEB
Številka dela RNX0505M10KNEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.1M OHM 10% 1.2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48770 pcs Podatkovni list RNX0505M10KNEB.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Odpornost 5.1 MOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 5.1 MOhms ±10% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film