RNX05062M0FHR8
Dale / VishayDale / Vishay
RNX05062M0FHR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX05062M0FHR8
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 62M OHM 1% 1.2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX05062M0FHR8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX05062M0FHR8
Številka dela RNX05062M0FHR8 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 62M OHM 1% 1.2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54564 pcs Podatkovni list RNX05062M0FHR8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Odpornost 62 MOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 62 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film