RNX07510M0FNR6
Dale / VishayDale / Vishay
RNX07510M0FNR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX07510M0FNR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 1% 2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX07510M0FNR6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX07510M0FNR6
Številka dela RNX07510M0FNR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47526 pcs Podatkovni list RNX07510M0FNR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serija RNX Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film