RNX0753M30JNEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0753M30JNEE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0753M30JNEE
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0753M30JNEE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0753M30JNEE
Številka dela RNX0753M30JNEE Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55755 pcs Podatkovni list RNX0753M30JNEE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serija RNX Odpornost 3.3 MOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.3 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film