RNX0756K20JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0756K20JNLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX0756K20JNLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2K OHM 5% 2W AXIAL
Podatkovni listi: RNX0756K20JNLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX0756K20JNLB
Številka dela RNX0756K20JNLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2K OHM 5% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37558 pcs Podatkovni list RNX0756K20JNLB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serija RNX Odpornost 6.2 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film