RNX10010M0FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX10010M0FKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX10010M0FKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 1% 2.5W AXIAL
Podatkovni listi: RNX10010M0FKLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX10010M0FKLB
Številka dela RNX10010M0FKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 2.5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16812 pcs Podatkovni list RNX10010M0FKLB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Serija RNX Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 MOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film