RNX1006M00FKR7
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1006M00FKR7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX1006M00FKR7
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6M OHM 1% 2.5W AXIAL
Podatkovni listi: RNX1006M00FKR7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX1006M00FKR7
Številka dela RNX1006M00FKR7 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6M OHM 1% 2.5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27155 pcs Podatkovni list RNX1006M00FKR7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Serija RNX Odpornost 6 MOhms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 6 MOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film