RNX1008M90DHR6
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1008M90DHR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX1008M90DHR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 8.9M OHM 0.5% 2.5W AXIAL
Podatkovni listi: RNX1008M90DHR6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX1008M90DHR6
Številka dela RNX1008M90DHR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 8.9M OHM 0.5% 2.5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12798 pcs Podatkovni list RNX1008M90DHR6.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Serija RNX Odpornost 8.9 MOhms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 8.9 MOhms ±0.5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film