RNX12510M0KNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX12510M0KNLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX12510M0KNLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 10% 3W AXIAL
Podatkovni listi: RNX12510M0KNLB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNX12510M0KNLB
Številka dela RNX12510M0KNLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 10% 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19319 pcs Podatkovni list RNX12510M0KNLB.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Serija RNX Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 10 MOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film