RNX15025M0FKR6
Dale / VishayDale / Vishay
RNX15025M0FKR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX15025M0FKR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 25M OHM 1% 4W AXIAL
Podatkovni listi: RNX15025M0FKR6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX15025M0FKR6
Številka dela RNX15025M0FKR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 25M OHM 1% 4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22660 pcs Podatkovni list RNX15025M0FKR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Serija RNX Odpornost 25 MOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 25 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film