RNX150500KJNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX150500KJNLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX150500KJNLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 500K OHM 5% 4W AXIAL
Podatkovni listi: RNX150500KJNLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX150500KJNLB
Številka dela RNX150500KJNLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 500K OHM 5% 4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14828 pcs Podatkovni list RNX150500KJNLB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Serija RNX Odpornost 500 kOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 500 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film