RNX20033K0FKEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX20033K0FKEL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX20033K0FKEL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 33K OHM 1% 5W AXIAL
Podatkovni listi: RNX20033K0FKEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX20033K0FKEL
Številka dela RNX20033K0FKEL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 33K OHM 1% 5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13454 pcs Podatkovni list RNX20033K0FKEL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serija RNX Odpornost 33 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 33 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film