ROX0502M20KNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0502M20KNEL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX0502M20KNEL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.2M OHM 10% 2W AXIAL
Podatkovni listi: ROX0502M20KNEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX0502M20KNEL
Številka dela ROX0502M20KNEL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2M OHM 10% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37120 pcs Podatkovni list ROX0502M20KNEL.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serija ROX Odpornost 2.2 MOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 MOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film