ROX10010M0FNLBP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10010M0FNLBP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX10010M0FNLBP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 1% 5.6W AXIAL
Podatkovni listi: ROX10010M0FNLBP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX10010M0FNLBP
Številka dela ROX10010M0FNLBP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 5.6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17986 pcs Podatkovni list ROX10010M0FNLBP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 5.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 MOhms ±1% 5.6W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film