ROX150300MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150300MFKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX150300MFKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 300M OHM 1% 5W AXIAL
Podatkovni listi: ROX150300MFKLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX150300MFKLB
Številka dela ROX150300MFKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 300M OHM 1% 5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18478 pcs Podatkovni list ROX150300MFKLB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Odpornost 300 MOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 300 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROX150300MFKLBS
ROX150300MFKLBS
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 300M OHM 1% 5W AXIAL