ROX200100KKNLBP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200100KKNLBP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX200100KKNLBP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100K OHM 10% 8.4W AXIAL
Podatkovni listi: ROX200100KKNLBP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX200100KKNLBP
Številka dela ROX200100KKNLBP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100K OHM 10% 8.4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16158 pcs Podatkovni list ROX200100KKNLBP.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 8.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 kOhms ±10% 8.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film