ROX20010M0JNLBP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20010M0JNLBP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX20010M0JNLBP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 5% 8.4W AXIAL
Podatkovni listi: ROX20010M0JNLBP.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX20010M0JNLBP
Številka dela ROX20010M0JNLBP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 5% 8.4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15433 pcs Podatkovni list ROX20010M0JNLBP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 8.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
natančen opis 10 MOhms ±5% 8.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film