ROX20015K0JNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20015K0JNEL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX20015K0JNEL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15K OHM 5% 6W AXIAL
Podatkovni listi: ROX20015K0JNEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX20015K0JNEL
Številka dela ROX20015K0JNEL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15K OHM 5% 6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15104 pcs Podatkovni list ROX20015K0JNEL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film